Integracja dla firm online – idealne rozwiązanie na dzisiejsze czasy

Pandemia pokrzyżowała nam wiele planów. Nagle znaleźliśmy się w zupełnie innej rzeczywistości, do której musieliśmy się szybko dostosować. Wiele rzeczy całkowicie się zmieniło. Nasza praca, edukacja oraz codzienne funkcjonowanie nagle musiało przejść w tryb zdalny. Bez wcześniejszego przygotowania, każdy z nas musiał poradzić sobie sam. Jednak coraz bardziej zaczynamy dostosowywać się do działania zdalnego. Każdy aspekt pracy zaczyna być możliwy do zrealizowania online – także integracja dla firm. Dziś pokażemy Wam, jakie są sposoby na eventy online!

Jak wygląda integracja dla firm online?

Integracja oraz działanie zespołowe jest bardzo ważne w codziennej pracy. Jednak jak o to zadbać w momencie, gdy nie widzimy się na żywo? Jak zorganizować warsztaty integracyjne przez Internet? Z pomocą przychodzi nowoczesne rozwiązanie. Integracja online to przeniesienie tradycyjnych warsztatów do świata Internetu. Dzięki temu można w bezpieczny i kontrolowany sposób przeprowadzić integrację z dowolną ilością pracowników! Oczywiście są także warsztaty w formie tradycyjnej, jednak wtedy trzeba stosować się do ograniczenia liczby osób – tylko 10 uczestników. Integracja dla firm online może przybierać różne formy. Można wybrać formę warsztatów dostosowaną do liczby pracowników, zainteresować oraz możliwości finansowych. 

Eventy online – co mamy do wyboru?

W tradycyjnej formie często pracownicy biorą udział w warsztatach np. degustacyjnych. Czy można przeprowadzić je w Internecie? Okazuje się, że tak! Na podane adresy zamieszkania poszczególnych pracowników zostają wysłane paczki-niespodzianki, które zawierają np. czekoladę oraz wino. Podczas wirtualnego spotkania prowadzący opowie więcej o przesłanych produktach oraz wszyscy uczestnicy będą mogli ich spróbować. Da się? Da się!

Ciekawym pomysłem są także warsztaty w formie konkursowej. Można znaleźć tu elementy popularnych turniejów z telewizji oraz pytania dotyczące danej organizacji i firmy. To ciekawe przeżycie dla pracowników, które jednocześnie pozwala uczyć się pracy zespołowej, a także sprawdza wiedzę o przedsiębiorstwie! 

Eventy online mogą odbywać się także zdalnie w różnym czasie. Wtedy każdy bierze w nich udział wtedy, kiedy ma na to czas. Do rozwiązania są różne zadania i konkursy, za które uzyskuje się punkty. Do pomocy pozostaje osoba prowadząca oraz trener umiejętności interpersonalnych. 

Zadbaj o atmosferę w swojej firmie – nawet zdalnie!

Działalność zdalna nie oznacza, że współpraca w firmie schodzi na drugi plan. Wciąż warto pielęgnować relacje między pracownikami i zapewniać im dodatkowe atrakcje. Do wyboru są różne formy warsztatów, dlatego z pewnością każdemu uda się znaleźć coś w sam raz dla jego firmy. Koniecznie sprawdź, co możesz wybrać! Warto także skontaktować się indywidualnie z daną firmą eventową, aby dopracować plan warsztatów oraz je spersonalizować. Naprawdę spróbuj to zrobić! 

Redakcja firma-wnecie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *