Shoper paczkomaty, czyli gdy konto na Allegro to już za mało

Wielu przedsiębiorców, gdy zaczyna swoją przygodę w branży e-commerce, zwykle pierwsze kroki kieruje w stronę platformy sprzedażowej Allegro.

Gdy podjęte działania okazują się sukcesem, wówczas pojawia się myśl o posiadaniu własnego e-sklepu. Tu z pomocą przychodzi Shoper. Jeśli zależy ci na tym, aby w swoim sklepie internetowym korzystać z paczkomatu, także postaw na Shoper, ponieważ te dwa słowa: „Shoper paczkomaty” idą zawsze w duecie!

Gdy konto na Allegro to za mało

Gdy kariera przedsiębiorcy w branży e-commerce kwitnie, zaczyna on poważnie myśleć o swoim własnym e-sklepie. Aby go mieć potrzebuje on odpowiedniego oprogramowania, które pomoże mu obsłużyć cały proces sprzedaży, począwszy od przyjęcia zamówienia, poprzez wysyłkę towaru, po rozliczenie księgowo-magazynowe. Oprogramowanie, o którym mowa, wzbogacone jest także o narzędzia, które ułatwiają promocję sklepu, a także opcje personalizacji oraz zapewnia bezpieczeństwo danych. Ponadto, Shoper paczkomaty ułatwia administrowanie sklepem bez znajomości kodu HTML – zobacz na stronie.

Zalety Shoper paczkomaty

  • nowoczesne szablony sklepów;
  • wsparcie techniczne, które kompleksowo rozwiązuje wszystkie problemy;
  • zestaw narzędzi, które ułatwiają efektywne prowadzenie biznesu.

Shoper można połączyć także z Allegro. Taka integracja jest możliwa dzięki ErpBox. Korzyści? Na pewno o wiele łatwiejsza obsługa zamówień oraz import produktów. Łącząc Shoper z systemem do zarządzania sprzedażą od ErpBox oraz kanały sprzedaży takie jak Allegro, ale też eBay, Amazon oraz wiele innych, otwiera przed przedsiębiorcami wiele nowych możliwości, w tym zdecydowanie lepszą obsługę klienta.

Kolejne zalety integracji, to: dodawanie zamówień, rozpoznawanie płatności, czy pobieranie płatności dla utworzonych wcześniej zamówień. Integracja ułatwia także nadawanie rabatów dla zamówienia w Shoper oraz realizacje zamówień w innej walucie niż polskie złotówki.

Ograniczenia? Nie z integracją w systemie ErpBox!

Należy także zaznaczyć, że integracja z Shoper nie musi ograniczać się jedynie do Allegro. Jednocześnie Shoper można połączyć z innymi kanałami sprzedaży i to bez limitu. Co więcej, dowolną ilość kont Allegro, czy wybrany marketplace można z pomocą ErpBox zintegrować ze swoim sklepem i z tego miejsca sprawnie zarządzać całością sprzedaży, równocześnie ciesząc się naprawdę szybką aktualizacją danych.

Jeśli nie masz pewności czy taka integracja działa lub zastanawiasz się, czy poradzisz sobie z tym wszystkim, skorzystaj z okresu próbnego. Trwa on 21 dni i jest całkowicie bezpłatny, dzięki czemu będziesz miał okazję sprawdzić czy system ErpBox jest dla ciebie.

Artykuł sponsorowany

Redakcja firma-wnecie.pl