Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Przewodnik po usługach kurierskich InPost – wszystko dla Twojego biznesu!

Biznes Data publikacji - 17 lutego 2021 Autor - Redakcja firma-wnecie.pl
usługi kurierskie

Prowadzenie biznesu w Internecie jest niezwykle opłacalne. Można znaleźć wiele ułatwiających życie rozwiązań, które umożliwią zaoszczędzenie i czasu, i pieniędzy. Jedną z najważniejszych kwestii jest podpisanie korzystnej umowy z firmą kurierską. Ofert jest cała masa, jednak nie każda z nich jest rzeczywiście opłacalna. Firma InPost zapewnia korzystną umowę ze świetnymi cenami. Do wyboru są różne plany oraz formy wysyłki. Każda firma może znaleźć tutaj ofertę, która spełni jej oczekiwania i będzie w zasięgu ręki. 

Jakie rodzaje usług kurierskich mamy do wyboru? 

Bez wątpienia InPost jest kojarzony przede wszystkim z paczkomatami. To rewolucyjne rozwiązanie pobiło rynek i jest obecnie bardzo popularne. Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi zawsze korzystają z tej opcji. Jednak to nie wszystko, co może nam zaoferować InPost. Do wyboru jest także dostarczenie przesyłki z drzwi do drzwi. Co więcej, kurier zapewnia różne opcje dodatkowe. Podstawowa opcja to przewidywany termin doręczenia D+1. Możemy postawić także na gwarantowany termin doręczenia wybierając Kurier 10/12/17. InPost to także Kurier Lokalny Standard w opcji Same Day. To doręczenie jeszcze tego samego dnia do 5 godzin. Taki sam tryb można wybrać przy Kurierze Lokalnym Express – tutaj termin to do 2 godzin. Jeśli zależy CI na naprawdę szybkiej dostawie, to jest także Kurier Lokalny Super Express w opcji Same Day, czyli dostarczenie od razu po odebraniu od nadawcy. 

 Strefy Kurier Lokalny oraz rodzaje przesyłek 

Oczywiście przy cenach usług kurierskich główną rolę gra wielkość oraz typ przesyłki. Ustalenie tego jest ważne przy umawianiu cennika. Przy wcześniej wspominanych opcjach Kuriera Lokalnego trzeba też powiedzieć o strefach, w których InPost oferuje tę właśnie opcję. Usługi kurierskie dla firm obejmują wszystkie opisane opcje. 

Tak więc Kurier Lokalny obsługuje takie miasta, jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań oraz Gdańsk. W obrębie każdego z tych miast dostępna jest usługa szybkiej dostawy. Jest to strefa I. Mamy także strefę II, która obejmuje 30 km obszaru od głównego miasta.

Jeśli chodzi o typy przesyłek, to wyróżnia się standardowe paczki oraz trzy inne typy: niestandardową, gabarytową oraz dłużycową. Są one zawsze droższe ze względu na swój nietypowy kształt, formę zapakowania lub duży rozmiar. 

Inpost dla biznesu – najlepsza oferta dla Twojej firmy 

Oferta dla firm od InPost obejmuje także ubezpieczenia oraz przesyłki paletowe. Dlatego też praktycznie każdy rodzaj działalności znajdzie tutaj ofertę, która będzie dla niego wprost idealna. Warto skontaktować się indywidualnie z firmą, aby omówić szczegóły i dopasować dostępne opcje do potrzeb danej branży. InPost w swojej ofercie z pewnością znajdzie zadowalające oferty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Jeśli więc szukasz najlepszej oferty w korzystnej cenie, to dobrze trafiłeś! 

Redakcja firma-wnecie.pl

Grupa osób dzieląca się wiedzą i doświadczeniem związanymi z biznesem, pracą i finansami. Bardzo bliskim nam tematem jest też rozwój osobisty, dlatego o nim również piszemy wiele artykułów. Do lektury naszego bloga zachęcamy szczególnie osoby, które prowadzą własną firmę.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?