Jak nie stracić pieniędzy?

Pieniądze muszą na siebie zarabiać. Trzymane w przysłowiowej skarpecie nic nam nie dadzą. Wielu decyduje się na lokaty bankowe, ale te od jakiegoś czasu to też kiepski interes.

Oprocentowanie

Oprocentowanie jest śmiesznie niskie i nie przynosi realnych zysków. A oszczędności pożera inflacja. W tej sytuacji zamiast na lokatę bankową lepiej zdecydować się na inwestowanie na rynku nieruchomości. To bardzo popularny sposób na ucieczkę przed szalejącą inflacją. Nieruchomości świetnie trzymają wartość. Dlatego jest wielu chętnych, by inwestować na rynku nieruchomości. Kupione mieszkanie można wynająć, sprzedać, kapitał jest więc cały czas pod ręką. Dzięki temu, że ceny mieszkań ciągle rosną, a rynek wciąż się nie nasycił, inwestycje na ryku nieruchomości to polecany sposób na przechowywanie oszczędności.

Lokaty bankowe

Lokat bankowych w obecnych czasach już nikt raczej nie poleca. Lepiej mieć nieruchomość, niż konto w banku. Zysk większy i inflacja nam niestraszna. Żeby inwestować na rynku nieruchomości nie potrzebujemy też specjalistycznej wiedzy. Jest to zwyczajnie łatwe.

www.wf-fakir.com.pl

Redakcja firma-wnecie.pl